AutoelektriķisMūsdienās liela daļa no auto problēmām ir, galvenokārt, saistītas ar transportlīdzekļa elektroenerģijas traucējumiem. Elektriskās sistēmas ir sarežģīts elementu kopums, pat pieredzējušie elektriķi ne vienmēr ir spējīgi pareizi novērtēt un salabot bojājumus. Tieši tāpēc, ja rodas problēma par automašīnas elektriskajām sistēmām, lielākā cilvēku daļa nekavējoties dodas pie auto elektriķa. Tā arī ir pati pareizākā rīcība šādos gadījumos.

Piedāvājam veikt:

  • Elektrosistēmas diagnostika, kas ir automašīnas elektrosistēmas diagnostika ar jaunākās paaudzes datorprogrammām. Mums ir programmas, kas ļaus ātri un precīzi noteikt problēmu.
  • Apgaismojuma sistēmas remonts, mēs mainām un remontējam visu marku automašīnu lampiņas un lukturus, uzstādām papildus lukturus, regulējam automašīnas apgaismojuma sistēmu atbilstoši tehniskās apskates prasībām. Uz vietas ir visas lampiņas un nepieciešamas rezerves daļas, lai varētu to izdarīt ātri.
  • Aizdedzes sistēmas remonts, mēs pārbaudīsim un noregulēsim aizdedzes visu marku automašīnām. Mainām un remontējam kvēlsveces, aizdedzes sveces, svečvadus, sadalītājus, rotorus, impulsu devējus, indukcijas spoles, komutatorus, aizdedzes atslēgas.
  • Starteru un ģeneratoru remonts, mēs uzstāsim, noņemsim un veiksim remontu visu marku automašīnu starteriem un ģeneratoriem ar īpaši precīzas un mūsdienīgas aparatūras palīdzību. Remontējamo ģeneratoru pirms izjaukšanas pārbaudām uz stenda. Gadījumā, ja ģenerators ir bojāts, izjauksim un diagnosticēsim regulatora releju, iesprūdušās un nodilušās sukas, kontaktgredzenu nodilumu, diožu tiltus, statora un rotora norāvumu, kā arī, tikai pateicoties specializētai iekārtai, iespējams atklāt tādus slēptus startera defektus kā enkura starpvijumu īssavienojumu, rotora vārpstas gultņu nodilumu.
  • Akumulatora nomaiņa, veiksim auto akumulatoru maiņu visu marku automašīnām. Palīdzam izvēlēties Jūsu automašīnai vispiemērotāko risinājumu pēc elektromagnētiskās savietojamības, gabarītizmēriem, prasībām attiecībā uz apkalpošanu, nodrošināmo jaudu un drošību.
  • Elektroinstalācijas remonts, veicam maiņu un remontējam visu marku automašīnu relejus, zondes, sensorus, elektrovadus, drošinātāju blokus un salona kontroles paneļa agregātus. Veicam automašīnas elektroiekārtu regulēšanu.
  • Elektronisko bloku remonts. Ar speciālām mērierīcēm nolasām automašīnas vadības datoru kļūdas un veicam servisa intervālu pārprogrammēšanu. Mainām visu marku automašīnu bojātos elektronikas blokus un to elementus.

PIESAKIES AUTO REMONTAM MŪSU MĀJAS LAPĀ VAI PA E-PASTU , IETAUPISI 7%!

Par cenām un pieņemšanas laiku esiet laipni aicināti zvanīt mums pa tel. 29515057, 67244240, 67470069.