Rūc kā bitīte, lido kā ērglis!

castrol magnatec 5w 40Jā, Jūsu auto to spēs, ja eļļas maiņu veiksiet tieši mūsu autoservisā „Apriore serviss” un cena par litru sākas no  EUR 6,80!

Mēs eļļas maiņai izmantojam vienu no pasaulē atzītākajām eļļas ražotāja „Castrol” eļļām „Magmatec”, par kuras lieliskajām īpašībām varat izlasīt pašu eļļas ražotāju mājas lapā!

Eļļas maiņas rezultātā Jūs saņemsiet ne tikai jaunu eļļu, bet jaunākos šķidrumu inženierijas sasniegumus savā dzinējā.

Eļļa „Magmatec” tiek piedāvāta jau vairāk nekā 20 gadus un ir sevi pierādījusi visdažādākajos apstākļos, kas īpaši svarīgi ir mūsu īpašajā klimatā, jo aukstas dienas mēdz mīties ar tropisku karstumu un Jūsu auto dzinējam starp eļļas maiņām noteikti ir nepieciešama vislabākā aizsardzība.

Otrs būtisks faktors, par kuru ļoti piedomājusi „Castrol” inženieru komanda ir tas, cik bieži mēs katru dienu iedarbinām auto, jo, kā izrādās, vidējais autovadītājs savu auto gada laikā iedarbina vismaz 2000 reizes, bet auto, kuri aprīkoti ar START-STOP sistēmu, pat aptuveni 18 000 reizes, līdz ar to dzinējam jau no pirmās sekundes ir svarīgi tikt pareizi eļļotam un saglabāt šīs īpašības visu brauciena laiku!

Piedevām, kad Jūsu auto tiek noslāpēts, eļļas „Castrol Magmatec” sastāvā esošās īpašās molekulas nevis uzreiz dodas atpūsties, bet turpina eļļot dzinēju tikmēr, kamēr motors ir pietiekamā kondīcijā, lai varētu beigt šo darbību.

Par „Castrol” īpašībām noteikti liecina tas, ka savām eļļas maiņām to izmanto tādas starptautiskas sacensības kā MotoGP un World Superbikes, daudzi vadošie rallija, šosejas un citu sporta veidu pārstāvji, par ko vairāk varat izlasīt šeit!

Noteikti atceraties, ka tieši speciāli apmācīti darbinieki ir tie, kas vislabāk zinās, kā ieteikt pareizāko eļļu maiņai, kā arī izdarīt pašu procesu, lai visu laiku starp eļļas maiņām Jūsu auto būtu lieliskā stāvoklī, tāpēc aicinām apciemot tieši mūs – autoservisu „Apriore”, lai saņemtu vislabākos iespējamos pakalpojumus, ne tikai eļļas maiņai, bet arī citiem, ar auto remontu un apkopi saistītiem jautājumiem!