Auto savirzes regulēšanaAutoserviss – APRIORESERVISS uzsākot jauno braukšanas sezonu piedāvā veikt visa veida bremžu sistēmas remontdarbus jebkuras markas automašīnai.

Mēs veicam:

  • Bremžu sistēmas diagnostika. Mēs ātri varam noteikt bremžu kluču un disku nodiluma atlikušo resursu katram ritenim, bremžu šķidruma noplūdi, nolietojuma pakāpi. Mēs pārbaudām blīvslēgu, putekļu sargu, bremžu cauruļu, elastīgo bremžu šļaukas stāvoklis, suportu virzuļu nodilumu un rūsēšanas pakāpi, bremžu cilindru nodilumu. Aprioreserviss veic ABS sistēmas jeb bremžu pretbloķēšanas sistēmas pārbaudi, mērīšanu atbilstoši standarta prasībām ar labāko aprīkojumu visiem auto modeļiem, lai Jūsu auto sasniegtu maksimālu bremzēšanas efektivitāti. Veiksim elektroniskās vadības bremžu sistēmas ABS , kā arī remontu.

  • Bremžu kluču un disku maiņa. Mūsu servisā ir plašā bremžu kluču izvēle, kā arī nomainīsim tās ļoti ātri. Mainām un remontējam visu auto marku un izlaidumu automašīnu bremžu klučus un diskus. Palīdzēsim Jums piemeklēt un atrast visoptimālākos, kā arī atbilstošus bremžu klučus un diskus drošākai braukšanai pa bezceļiem, sportam, ilgākam nobraukumam, kas atbilst Jūsu vajadzībām, lai varētu kalpot ilgāk un lietderīgāk. Tas palīdzes arī ieekonomēt Jūsu naudu.

  • Bremžu suportu un vadulu remonts. Mainām un remontējam visu marku un izlaidumu automašīnu bremžu suportus un vadulas. Bremžu sistēmas remonts. Bremžu trubiņu valcēšana un uzstādīšana. Bremžu disku virpošana. Bremžu kluču maiņa. Bremžu loku maiņa. Stāvbremzes remonts. Bremžu šķidruma kvalitātes pārbaude. Bremžu sistēmas diagnostika un remonts ietver bremžu kluču un loku maiņu, bremžu cilindru, suportu un suporta vadīklu maiņu vai remontu, kā arī bremžu vienmērības pārbaudi uz bremžu stenda, stāvbremzes regulēšanu un bremžu sistēmas šķidruma maiņu. Kā arī mitruma koncentrācijas noteikšana bremžu šķidrumā, tāpēc ka pārbaudot bremžu šķidruma kvalitāti tas ir laicīgi nomainīt, kas tiks paildzināts bremžu sistēmas darbība.

  • ABS bloku nomaiņa. Mainām ABS (bremžu pretbloķēšanas sistēma), elektronisko bremžu sistēmu blokus. Mainām divus galvenos komponentus: ABS ātruma sensori un ABS vadības modulis. Kad bremze, ABS vadības modulis skan ātruma datus no ātruma sensora un nosuta pareizu spiedienu katram ritenim, lai novērstu slīdēšanu / izslīdēšanu (riteņu bloķēšanas). Noņemsim un nomainīsim ABS moduli, ja nepieciešams. Pievienosim jaunu bremžu šķidrumu. Mūsu mehāniķis pārliecināsies vai sensors ir brīvs no netīrumiem un / vai taukiem, kas varētu traucēt to sensoru pareizai darbībai.

PIESAKIES AUTO REMONTAM MŪSU MĀJAS LAPĀ VAI PA E–PASTU , Ietaupīsi 7%!

Par cenām un pieņemšanas laiku esiet laipni aicināti zvanīt mums pa tel. 29515057, 67244240, 67470069.