Auto ritošās daļas remontsAutoservisā – APRIORESERVISS – strādājošie profesionālie mehāniķi veiks dzinēja remontu jebkuras markas automašīnai.

Piedāvājam:

  • Eļļas un filtru nomaiņa. Dzinēja detaļas savas darbības procesā tiek pakļautas lielām noslodzēm – berzes spēks, korozija un siltuma pārslodzes, lielākā daļa no kurām gulstas uz motoreļļas. Motoreļļa pilda tādas funkcijas kā aizsardzība pret pārkaršanu, nodilumu, koroziju, berzes samazināšana, dzinēja nodiluma un degvielas sadegšanas produktu likvidēšana. Tā rezultātā motoreļļas ātri nolietojas – tās sabiezē, kļūst netīras, oksidējas un tādējādi zaudē visas savas derīgās īpašības. Jo biežāk mainīsiet eļļas un filtrus, jo mazāk remonta būs nepieciešams dzinējam.

  • Dzinēja palīgierīču maiņa. Mainām siksnas, siksnas komplektus, spriegotājus, spiegotāja rullīšus, dzinēja palīgierīces, eļļas mērīšanai dzinējā un transmisijā, kā arī daudz kas cits. Mums ir visas nepieciešamas detaļas un rezerves daļas, ko mēs ātri uzstādīsim Jūsu autotransportam.

  • Dzinēja galvas remonts. Dzinēja galvas pilna atjaunošana un kanālu piestrāde pēc vārsta pārtrūkuma, bojāto un nodilušo vārsta ligzdu, slīpēšana, frēzēšana, virpošana, metināšana, maiņa. Veiksim visu iespējamo, lai Jūsu Auto pēc iespējas ātrāk vārētu atgriezties pie Jums.

  • Dzinēja kapitālais remonts. Dzinēja pilnīga izjaukšana, defektīvo detaļu samainīšana vai atjaunošana, regulēšana, salikšana un izmēģināšana. Dzinēja nomaiņa, pievadķēdes maiņa, dzinēja cilindru bloka galvas pārbaude, dzinēja cilindru bloka galvas remonts, cilindru bloka remonts, dīzeļdegvielas sistēmas remonts, kā arī citu dzinēja mezglu remonts un maiņa. Veicam dzinēju remontu gan benzīna mašīnām, gan arī dīzeļa mašīnām – jebkurš izlaiduma gads un jebkura auto marka un modelis.

PIESAKIES AUTO REMONTAM MŪSU MĀJAS LAPĀ VAI PA E-PASTU , Ietaupīsi 7%!

Par cenām un pieņemšanas laiku esiet laipni aicināti zvanīt mums pa tel. 29515057, 67244240, 67470069.