AKCIJA!!! RIEPU MONTĀŽA SEZONAI – TIKAI NO 20 EURO !!!

Riepu montāža sezonai visu marku un modeļu vieglajām automašīnām ar riepas izmēru līdz R16 tikai no 20 EURO!

Mūsu servisos veicam ne tikai automašīnas riepu montāžu, bet arī sniedzam profesionālu un izsmeļošu konsultāciju par Jūsu automašīnas riepu stāvokli un veicam automašīnas riepu balansēšanu uz speciāla stenda.

Atgādinām, ka saskaņā ar CSDD noteikto braukšanas sezonu  ziemas braukšanas sezonas riepām jābūt uzmontētām līdz 1. decembrim!

Kādas riepas paredzētas ziemas braukšanai?

Ziemas braukšanai izšķir universālās vissezonas riepas un ziemas riepas.

Ar universālajām vissezonas riepām var braukt cauru gadu. Taču tām ir būtisks trūkums Latvijas mainīgajos laika apstākļos – biežajos atkušņos riepas protektora daļa, kas atbild par saķeri ar apledojušu virsmu (piesūcekņi), aizķep ar slapju sniegu un vairs nepilda savu funkciju.

Ziemas riepas parasti ir mīkstākas, ar dziļākiem protektoriem, dažkārt aprīkotas ar radzēm, kas nodrošina papildus saķeri ar apledojušu, apsnigušu ceļa segumu tieši augstāk aprakstītajos atkušņa apstākļos.

Kad ieteicama riepu montāža?

  1. Ja bremzējot, riepu saķere ar asfaltu ir neapmierinoša – zemu temperatūru ietekmē vasaras riepu gumija kļūst cieta un vairs nenodrošina atbilstošu bremzēšanas kvalitāti.
  2. Ja riepās parādījušās plaisas protektoros vai sānu malās.
  3. Ja riepās parādījušies izvirzījumi jeb „pumpas”.
  4. Ja konstatēta riepas spiediena noplūde.
  5. Ja riepu komplekts ir kalpojis 3 braukšanas sezonas.
  6. Ja paredzēts braukt ekstrēmos apstākļos.
  7. Ja riepu komplekts neatbilst Jūsu personiskās autobraukšanas komfortam (riepas ir pārāk trokšņainas, cietas vai mīkstas).

Sagatavo savu automašīnu ziemai pienācīgi – veic riepu montāžu ziemas braukšanas sezonai APRIORESERVISĀ:  Kurbada ielā 4 vai K.Ulmaņa gatvē 1a!