APRIORESERVISS autoevakuators – 24 stundas diennaktī!

Situācijā, kad Jūsu ar savu automašīnu tālāk braukt nevarat, bet atstāt automašīnu tur, kur tā atrodas, Jūs nedrīkstat vai negribat, Jums būs nepieciešams nogādāt savu braucamo uz autostāvvietu vai remontēšanas vietu. Cēloņi automašīnas pārvietošanās spēju zudumam var būt dažnedažādi – iebraukšana grāvī, riteņu sabloķēšanās, „nosēdies” akumulators, satiksmes  negadījums, nespēja piedarbināt automašīnu aukstā laikā.

Vienkāršākā izeja – zvans kādam paziņam vai draugam, kurš varētu aizvilkt Jūsu automašīnu. Bet bieži vien paziņas vai draugi dara to pilnīgi nepareizi, tikai pasliktinot jau tā sabojātās automašīnas stāvokli. Turklāt automašīnas vilkšana ar lokanām sakabēm ir stingri aizliegta kailsala apstākļos. Līdz ar to vienkāršā risinājuma ekonomiskais ieguvums var izrādīties stipri šķietams, jo automašīnas remonts var sanākt daudz dārgāks nekā gadījumā, kad automašīna  nebūtu vilkta.

Cits, daudz optimālāks risinājums būtu autoeavakuators – īpašs transportlīdzeklis automašīnas iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas nolūkiem.

Ja esat izlēmis par optimālāko risinājumu, vienmēr varat rēķināties ar APRIORESERVISS speciālistu palīdzību:

  1. Nogādāsim pārvietošanās spēju zaudējušo automašīnu uz autostāvvietu vai remontēšanas vietu tikai un vienīgi ar autoevakuatoru.
  2. Pie mums labs autoevakuators ir tik lēts, ka to pasūtīt pa kabatai būs jebkuram automašīnas īpašniekam.
  3. Automašīnas īpašnieks var būt pārliecināts, ka mūsu autoevakuators nogādās automašīnu uz norādīto vietu pēc iespējas īsākā laikā.
  4. Mēs strādājam ne tikai pilsētas robežās, bet arī ārpus tās, un pats galvenais – cauru diennakti, jo saprotam, ka autovadītāju nepatikšanas var pārsteigt jebkurā laikā un vietā.
  5. Jums tikai nepieciešams sazināties ar mums, aprakstīt dispečeram savas automašīnas īpatnības, lai viņš varētu nosūtīt atbilstošās kravnesības pacelšanas iekārtas, un mūsu autoevakuators ieradīsies pie Jums 40 minūšu laikā.
  6. Nogādāsim autostāvvietā vai remontēšanas vietā ne tikai motociklus un vieglās automašīnas, bet arī apvidus automašīnas, autobusus, kravas automašīnas. Mums ir dažādu veidu autoevakuatori. Visbiežāk mēs izmantojam kravas automašīnu ar pacēlāju un atliektu iekraušanas platformu, kas spēj transportēt mašīnu ar bloķētiem riteņiem.
  7. Galu beigās mēs arī salabosim Jūsu automašīnu!

Cenas Rīgas robežās 20-35,- EUR

Uzmanību! Ar piespiedu evakuāciju nenodarbojamies!