Mūsdienās automašīna ir katra auto-mazgasana-cenascilvēka draugs un palīgs, kas var izpalīdzēt pat vissarežģītākā situācijā. Katru dienu  cilvēki kaut kur skrien, steidzas, un bieži vien viņiem pietrūkst laika uzkopt savu automašīnu. Bet tas nenozīmē, ka nav nepieciešams rūpēties par autotransporta virsbūves un salona svaigumu un tīrumu. Ja Jūs gribat, lai automašīna vienmēr izskatītos respektabli, vēršaties automazgātavā “APRIORESERVISS”, kas piedāvā tīrīšanu un mazgāšanu ar rokām, un Jūs nekad nenožēlosiet par savu lēmumu!

Automazgātavas “APRIORESERVISS” speciālisti ātri un kvalitatīvi veiks jebkuru mazgāšanas pakalpojumu – sākot no express auto mazgāšanas un beidzot ar lux mazgāšanu. Express auto mazgāšana aizņem vien pāris minūtes un ir domāta tiem, kas grib ātri veikt automašīnas virsbūves mazgāšanu. Ja Jums ir nepieciešama pilnīgā auto uzkopšana, tad izvēlējāties lux mazgāšanas pakalpojumus, kas ļaus uzlabot līdz perfektām stāvoklim virsbūves un salona tīrību un svaigumu. Mūsu kompānija piedāvā visu veidu pakalpojumus, lai Jūsu automašīna kļūtu komfortablā gan vadītājam, gan visiem pasažieriem. Pie mums var veikt arī pilnu automašīnas salona ķīmisko tīrīšanu, ka arī pilnīgi sagatavot autotransportu pārdošanai.

Autošampūni, pulēšanas instrumenti, smērvielas un cita profesionāla auto kosmētika, putekļu sūcēji, ļoti plašs tīrīšanas un aizsardzības sortiments katrai virsbūves un salona detaļai – tas viss ir arsenāls mūsu automazgātavas darbam. Svaigums, tīrība, spodrība un Jūsu automašīnas spožums – ir kompānijas “APRIORESERVISS” speciālistu darba rezultāts.

Galvenie iemesli mazgāt savu automašīnu automazgātavā “APRIORESERVISS”:

  1. ērta atrašanās vieta Rīgas centrā
  2. optimāla balansa starp pakalpojumu cenu un kvalitāti
  3. Efektīva un delikāta roku mazgāšana, kas pilnīgi attīra netīrumus un nebojā virsmu
  4. Liels papildus pakalpojumu klāsts

Automazgātavas “APRIORESERVISS” speciālisti ir pārliecināti, ka autotransporta stāvokli ietekmē vadītāja garastāvoklis, tieši tāpēc kompānija piedāvā ar komfortu pavadīt brīvo laiku, kamēr mūsu speciālisti strādā pie Jūsu auto apkalpošanas.  Mūsu klientiem ir pieejams bezmaksas Wi-Fi internets, kas ļauj brīvi sērfot interneta resursos. Pilnīgi atslābināties Jūs varēsiet uz mīkstā dīvāna ar gardu kafijas tasīti. Baudiet katru mirkli, izmantojot mūsu automazgātavas pakalpojumus!

Automazgātava “APRIORESERVISS” garantē, ka neatkarīgi no automašīnas nosmērēšanas pakāpes, mūsu speciālisti veiks savu darbu ātri un kvalitatīvi. Uzticiet savu auto īstiem profesionāļiem!